Lenker

Lenker til interessante nettsider.

Internasjonalt og ressurssider

New Epoch https://www.newepoch.media/

bannedthought.net (arkiv) http://bannedthought.net/

Maoist Road http://maoistroad.blogspot.no/

Norden

Tjen Folket, blogg (Norge) https://maoist.home.blog

Indiasolidaritet (Norge) http://indiasolidaritet.no/

Kampkomiteen (Norge) http://kampkomiteen.org/

Antifascistisk aksjon (Norge) http://antifa.tk/

Raud Tid (Norge) https://raudtidblogg.wordpress.com/

Kommunistiska Föreningen (Sverige) http://kommunisten.nu/

Indiensolidaritet (Sverige) http://indiensolidaritet.org

Oktoberförlaget (Sverige) https://oktoberforlaget.se

Punalippu – Red Flag (Finland) https://punalippu.noblogs.org/

Socialistisk Revolution (Danmark) https://socialistiskrevolution.wordpress.com/

Den Røde Garde (Konstruktionskomité – København) https://mlmkbh.wordpress.com/

Kommunistisk Internetarkiv (Danmark)
https://komarkiv.wordpress.com/

Nord- og Vest-Europa

Dem Volke Dienen (Tyskland) http://www.demvolkedienen.org/index.php/de/

Revolutionärer Aufbau Bremen (Tyskland) http://aufbaubremen.blogsport.de/

Revolutionärer Aufbau (Østerrike) https://revaufbau.wordpress.com/

Antifaschistische Aktion – Infoblatt (Østerrike) https://afainfoblatt.com/

Rot Front Kollektiv (Østerrike) https://rotfrontkollektiv.wordpress.com/

Parti Communiste Maoïste (Frankrike) http://www.pcmaoiste.org/

Front Révolutionnaire Antifasciste de Provence (Frankrike) https://fraprovence.wordpress.com/

Democracy and Class Struggle (Britiske øyer) http://democracyandclasstruggle.blogspot.com

Great Unrest (Wales) http://greatunrest2012.blogspot.no/

Sør- og Øst-Europa

Proletari comunisti (PCm) (Italia) http://proletaricomunisti.blogspot.de/

Αντίσταση στις Γειτονιές (Hellas) https://antigeitonies.blogspot.de/

Dazibao Rojo (Galizia) http://dazibaorojo08.blogspot.de/

Crvena Akcija (Kroatia) http://www.crvena-akcija.org/

Partija Rada (Serbia) http://www.partijarada.org

Crvena Inicijativa (Serbia) http://crvenainicijativa.wordpress.com/

Tyrkia

ATIK http://www.atik-online.net/

ADHK http://adhk.de/

İşçi Köylü Kurtuluşu Dergisi http://ikk-online.org/

Kaypakkaya Partizan http://www.kaypakkayahaber.com/

Yeni Demokrasi http://www.yenidemokrasi1.net/

Partizan http://www.partizanmlm3.net/

Nord-Amerika

RCP-PCR (Canada) http://www.pcr-rcp.ca/

Popular Women’s Movement-Movimiento Femenino Popular (US) https://pfmmfpcom.wordpress.com/

Incendiary News Service (US) https://incendiarynews.com/

Struggle Sessions (US) https://struggle-sessions.com/

Red Guards Austin (US) https://redguardsaustin.wordpress.com/

Red Guards Charlotte (US) https://redguardscharlotte.wordpress.com/

Red Guards Kansas City (US) https://kcmlm.wordpress.com

Red Guards Los Angeles (US) https://redguardsla.org/

Red Guards Pittsburgh (US) https://redguardspittsburgh.wordpress.com/

Latin-Amerika

America Latina Roja http://www.al-roja.com/

Verein der neuen Demokratie Peru http://vnd-peru.blogspot.de/

Frente Revolucionario del Pueblo de Bolivia (MLM) https://frpbolivia.wordpress.com/

A Nova Democracia (Brasil) http://www.anovademocracia.com.br/

Liga Operaria (Brasil) http://www.ligaoperaria.org.br/1/

Liga dos Camponeses Pobres (Brasil)  http://www.resistenciacamponesa.com/

Movimento Feminino Popular (Brasil) https://brasilmfp.blogspot.com/

Movimento Feminino Popular Rio (Brasil) https://mfprio.wordpress.com/

Unidade Vermelha – Liga da Juventude (Brasil) http://www.unidadevermelha.com/

Centro Brasileiro de Solidariedade aos Povos (Brasil) https://cebraspo.blogspot.de/

Periódico El Pueblo (Chile) http://elpueblo.cl/

Frente de Estudiantes Revolucionario y Popular (FERP) (Chile) http://ferp-larebelionsejustifica.blogspot.de/

Frente de Defensa de Luchas del Pueblo (FDLP-EC) (Ecuador) http://fdlp-ec.blogspot.de/

Partido Comunista del Ecuador – Sol Rojo (Ecuador) http://pukainti.blogspot.com/

Sol Rojo (Mexico) http://solrojista.blogspot.de/

Organización Maoísta para la Reconstitución del Partido Comunista de Colombia http://organizacionmaoista.blogspot.de/

Bandera Roja (Peru) http://www.banderaroja.org/

Asia og Oseania

Philippine Revolution Web Central https://www.philippinerevolution.info/

Documents of the Communist Party of India (Maoist) http://www.bannedthought.net/India/CPI-Maoist-Docs/index.htm

Maoist Communist Party of Manipur http://maoistpartymanipur.webs.com/

Communist (Maoist) Party of Afghanistan http://www.sholajawid.org/update/index_english.html

Marxist-Leninist-Maoistisk Bibliotek (Kina) https://maozhuyi.home.blog/

Historie

ml-historie http://www.ml-historie.no/

Marxistarkiv (KFML, SKP og utbrytningar) https://www.marxistarkiv.se/sverige2/kfml-skp-och-utbrytningar

“NKP” sine historiesider https://www.nkp.no/historie

Kaderprosjektet https://kader.no/

Andre lenkesamlinger

Marxist.org (Marxist Internet Archive) http://marxists.org/

Leftist Parties of the World http://www.broadleft.org/

Dem volke dienens lenkesamling http://www.demvolkedienen.org/index.php/en/t-links